
Naša Škola i ove će godine obilježiti Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata, Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje.
U ponedjeljak, 17. studenoga 2025., nema nastave, no učenici koji mogu i žele okupit će se u predvorju Škole u 16:30 gdje će ih čekati učitelji i učiteljice te će preuzeti svijeće koje je donirao grad Imotski. Putem od Škole do Trga Matice hrvatske učenici će paliti svijeće, a potom ćemo se razdvojiti u 2 skupine:
1. skupina – učenici nižih razreda ići će Ulicom Ante Starčevića prema zgradi poglavarstva
2. skupina – učenici viših razreda ići će od Trga skalinima prema Topani gdje ćemo položiti cvijeće i zapaliti svijeće.
Na glavnom gradskom trgu profesori likovne kulture od svijeća će napraviti motiv posvećen Vukovaru i Škabrnji.
U utorak, 18. studenoga 2025., državni je praznik, Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata, Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje, neradni je i nenastavni dan.
Nastava se ponovno održava u srijedu, 19. studenoga 2025., prema redovitom rasporedu.
ravnateljica: Ivana Petričević, prof.
